Home Page | O fotografovi | Dárkové certifikáty | Kontakt
 
 

´«    Červen 2023    »
PoÚtStČtSoNe
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


Odkazy
» Tvorba e-shopu

Statistika návštěv za týden
Pondělí 25
Úterý 71
Středa 71
Čtvrtek 71
Pátek 70
Sobota 71
Neděle 54
Návštěvy online: 1
Celkem návštěv: 810341
Rekord za den: 2881


Důležité informace
 
 
Ke své práci používám profesionální zrcadlovku CANON EOS 5D MARK II, objektivy vysoké kvality Canon EF 24-105 mm f/4 L IS USM, Canon EF 17-40 mm f/4 L USM, Canon EF 50 mm f/1,8 II  , profesionální blesk Canon Speedlite 580EX II, velmi kvalitní stativ značky VELBON GEO E640 s hlavou PHD-61Q a další příslušenství. Zároveň ke své fotografické činnosti využívám plně vybavený profesionální ateliér na Praze 8.
Pokud jste ve výběru termínu focení flexibilní, doporučuji se objednat přibližně 2 týdny dopředu.  V případě, že máte zájem o konkrétní datum, neváhejte mne kontaktovat klidně 3 měsíce předem.
Objednávky provádějte telefonicky nebo emailem.

Samotné focení trvá přibližně 1-2 hodiny. Většinou jsem limitována tím, jak dlouho vydrží Váš potomek usměvavý. U miminek počítejte přibližně 1 hodinu, u starších dětí a u kombinovaného focení, např. celé rodiny, více sourozenců, apod. počítejte raději hodiny 2.

V ceně jednotlivých balíčků je zahrnut tisk fotografií ve velmi kvalitní laboratoři FUJI, kdy o něco dražší cena tisku je kompenzována vynikající kvalitou fotografií. Nyní novinka nově ke všem zakoupeným balíčkům nabízím možnost dalšího zpracování fotogafií v podobě velkoformátového tisku, laminace, usazení do rámu  či paspartu, tisk na plátno a další...K těmto účelům spolupracuji s profesionálním Fotoateliérem,  o ceně Vás ráda budu informovat dle Vašich konkrétních požadavků a individuální domluvy.

Čerstvě narozená miminka a těhotné maminky fotografuji raději v ateliéru z důvodu většího klidu, pohodlí a tepla. Rodinné fotografie, zvláště pokud už dítě chodí, jsou daleko živější venku.  Ráda chodím fotografovat do pražských zahrad.

Vezměte si alespoň 3 různá oblečení rozdílných barev. Snažte se vybírat barvy kontrastní, tedy na fotografování ven nebrat zelené oblečení, ale naopak červené, oranžové, žluté aj. Na fotografování v ateliéru, které většinou probíhá u bílého, černého a šedého pozadí, neberte zas všechno oblečení bílé, béžové, krémové, či jinak bledé. Rozdíly v jednotlivých tónech stejně nebudou znát, vedle bílé košile budou béžové dupačky působit jako zaprané. Pokud se budete chtít fotit celá rodina, myslete i na sebe. Vezměte více variant na převlečení pro sebe i pro manžela. Maminky mají sklon dorazit v jednom jediném bílém tričku. To nás potom zbytečně limituje. Vhodná nejsou ani trika s výraznými nápisy a komplikovanými vzory. Na výsledné fotografii působí rušivě. Zkuste sladit převlečení k sobě. Vezměte například pro všechny modré džíny a bílou košili, jedno slavnostnější oblečení, jeden neformální letní převlek apod. Ideální je přinést si i více párů bot. Nezapomeňte ani na oblíbené hračky, hezké botičky, kloboučky a jiné doplňky, které vaše fotografie ozvláštní.

Z fotografií, které nafotím, Vám na internetu vytvořím pouze pro Vás přístupnou webovou galerii, na které si záběry v klidu prohlédnete a vyberete. Čísla vybraných fotek mi potom zašlete do mailu, já je vyretušuji, uložím v plné kvalitě na DVD a vytisknu ve formátu 15 x cca 20cm. Od samotného focení až po předání fotografií neuplyne více jak 14 dní, samozřejmě dle množství zhotovovaných fotografií a případných závažných okolností.
 
Více informací zde
 
 
Hlavní strana | Statistika webu | Registrace | Kontakty | RSS.2.0 |
COPYRIGHT © 2010 FotoDag.  All Rights Reserved.   Powered by CMS DLE v. 8.5
 
   
404 Not Found

Not Found

The requested URL /seo-lista.php was not found on this server.